חבר מסוג אחר

ובכן מגלגלין חובה על ידי חייב ועם העצירה גיליתי חבוב קטן ושעיר שהולך על שמונה מטייל על כידון הקטנוע במרחק מטריד מכף שלי.

תוכן עניינים


שלושה ימים אחרי שנגמר הקפה למקינטה, מה שהצריך חידוש מלאי מהשוק, אבא אמר לי שהוא בירושלים ושאל אם אני יכולה להיפגש. "כן!" אמרתי לאבא "בוא ניפגש בשוק". עליתי על הקטנוע ובאמצע הדרך בין הבית לשוק נזכרתי ששכחתי לקחת מסיכה. עצרתי בתחנת אוטובוס לשלוח לאבא וואצאפ ולבקש ממנו שמאחר שמגיע לפני, יקנה לי מסיכה.

ובכן מגלגלין חובה על ידי חייב וכך עם העצירה גיליתי חבוב קטן ושעיר שהולך על שמונה מטייל על כידון הקטנוע במרחק מטריד מכף שלי. בכל פעם שניסיתי להעיף אותו, הוא ברח. לצלם אותו דווקא כן הצלחתי. שלחתי את התמונה לחבר-של-חבר, חובב חרקים ידוע, ושאלתי אותו אם אני צריכה להתחיל לכתוב צוואה. מאחר שלא ענה לי – חזרתי לכביש וקיויתי לטוב. כשחניתי חיפשתי את העכביש כדי להוריד אותו, ומשלא מצאתי, קיויתי שהסתלק מעצמו.

רמזור לתוך הנסיעה חזור מצאתי אותו שוב על הכידון שלי. עצרתי בתחנת אוטובוס לבדוק שמא אותו חבר ענה לי. "ממש לא מסוכן. עכביש ממשפחת הגלגלניים. אוכל לך יתושים ישרות מהקטנוע" הוא כתב. יתושים אני לא אוהבת אבל עם טרמפיסטים ידידותיים אין לי בעיה, אז החלטתי להפסיק להטריד את עצמי ואני מניחה לעכביש להישאר לי על הכידון כל עוד הוא רוצה. מצד שני, חזרתי להקפיד על רכיבה עם כפפות. ידידותי ככל שיהיה, אני מעדיפה לא לחשוש שמא הטרמפיסט החדש יטייל עלי תוך כדי נסיעה.

פורסם ב"קצרים" במגזין מוצ"ש של מקור ראשון ב-12.6.20
צילום: הדס פרוש פלאש 90

עכביש קטנוע
בתמונה לא רואים כמה הוא שעיר
קטנוע עכביש

דברים שכדאי לדעת על SEO, תוכן ואתרים

רוצה להתקדם בגוגל?

לקבלת הצעה לקידום האתר שלך או כדי לשמור מה תוכל/י לעשות כדי לקדם את האתר בעצמך.

חצי שעה חינם – עלי.

אפשר לדבר גם פה

ליאור שפירא בלוג
גם למטפלים הנפשיים שלנו יש נפש. לפעמים גם הנפש הזאת צריכה שיראו אותה. יש מקרים שחייבים לשבור את הקיר הרביעי של חדר הטיפולים.
כל סורגת מכירה את הרגע המבעית הזה: את מסתכלת על הסריגה שלך בשמחה ובהערצה, מלטפת אותה ומצפה לראות את היצירה היפה שלך גדלה – ומגלה למרבה הזוועה פגם.
בניגוד לוויסקי, הערק האהוב שלי סובל מיחסי ציבור טובים פחות. זה לא אומר שאני צריכה ללכלך על המנצח אלא ללמוד לדבר עוד שפה.