חסרון כיס

המגרעה היחידה בשמלות ובחצאיות עם כיסים היא שקשה מאוד למצוא אותן. ברירת המחדל בבגדי נשים היא היעדר כיסים וקשה למצוא בגדים עם כיס.

תוכן עניינים

באפליקציית מזג האויר האהובה עלי מופיע לפעמים הביטוי "שמש שקרנית". זה אומר שיש שמש – אבל קר בחוץ. שמש למראית עין בלבד. יותר חמור משמש שקרנית הוא הדבר האיום והנורא "כיס שקרן". כיס שקרן הוא התחלה של כיס, מראית עין של כיס – שהוא לא באמת כיס, אלא קישוט לבגד, בין שאין כיס ובין שיש כיס אבל אי אפשר להכניס לתוכו אפילו צרור מפתחות. שתקום מי שלא יודעת על מה אני מדברת.

המגרעה היחידה בשמלות ובחצאיות עם כיסים היא שקשה מאוד למצוא אותן. קודם כל כי ברירת המחדל בבגדי נשים היא היעדר כיסים, או כיסים שקרניים. אחר כך, כי טכנית קשה למצוא בגדים כאלה. בחנויות פיזיות אפשר לשאול את המוכרת שלפעמים יודעת ולפעמים מותירה אותי לעבור על כל הקולקציה; בחנות אינטרנטית כיסים הם לא קריטריון לחיפוש. בחנויות אינטרנטיות יש מקרא שמתרגם מידות להיקפים בסנטימטרים ובאינצ'ים, כותבים מה גובה הדוגמנית, אפשר לחפש בגדים לפי חברה, צבע, בד, גזרה, סוג השרוול ובאתרים מסוימים גם אורך השרוול – אבל כיסים? זה לא. כאילו שמישהי אוהבת להסתובב עם תיק שלם בשביל טלפון, מפתחות וארנק.

עד שנחיה בעולם שבו בגדי נשים עם כיסים נורמליים יהיו ברירת המחדל וקלים לאיתור, אני אמשיך להתייחס לכיסים כאל דיל־ברייקר. אין כיסים? אין רכישה. יש כיסים? שתקו וקחו את הכסף שלי.

פורסם ב"קצרים" במוסף מוצ"ש של מקור ראשון ב-10.7.20
צילום: הדס פרוש פלאש 90

שמלה עם כיסים

דברים שכדאי לדעת על SEO, תוכן ואתרים

רוצה להתקדם בגוגל?

לקבלת הצעה לקידום האתר שלך או כדי לשמור מה תוכל/י לעשות כדי לקדם את האתר בעצמך.

חצי שעה חינם – עלי.

אפשר לדבר גם פה

ליאור שפירא בלוג
גם למטפלים הנפשיים שלנו יש נפש. לפעמים גם הנפש הזאת צריכה שיראו אותה. יש מקרים שחייבים לשבור את הקיר הרביעי של חדר הטיפולים.
כל סורגת מכירה את הרגע המבעית הזה: את מסתכלת על הסריגה שלך בשמחה ובהערצה, מלטפת אותה ומצפה לראות את היצירה היפה שלך גדלה – ומגלה למרבה הזוועה פגם.
בניגוד לוויסקי, הערק האהוב שלי סובל מיחסי ציבור טובים פחות. זה לא אומר שאני צריכה ללכלך על המנצח אלא ללמוד לדבר עוד שפה.