טריוויה

חוברת הטריוויה שאתם רואים כוללת 26 שאלונים שנועדו להפוך את חג הסוכות המוזר הזה ליותר שמח. אפשר להוריד אותה (למען הסר ספק: בחינם) בקישור.

תוכן עניינים

חוברת הטריוויה שאתם רואים כוללת 26 שאלונים שנועדו להפוך את חג הסוכות המוזר הזה ליותר שמח.
אפשר להוריד אותה (למען הסר ספק: בחינם) בקישור. אפשר ורצוי להפיץ. השאלונים עוסקים בשלל נושאים: מתנ”ך עד למבצעי חילוץ דרך NBA, בתי מלוכה באירופה והארי פוטר. לכל אחד יש מקום ואין תחום דעת שלא שווה לדבר, לחשוב ולשאול עליו.

הפרויקט הזה לא היה מתרחש בלי עזרתם של החברים והקולגות המדהימים שלי שתרמו שאלות בהתראה של עד 24 שעות. את כולם אפשר לראות בתוכן העניינים של החוברת.

את התודה הגדולה ביותר אני חייבת ל Hadar Hecht שישבה איתי עד שתיים בלילה והעמידה את החוברת שלפניהם. ההעמדה והעיצוב הם שלה.

מאחר שהפרויקט כולו נעשה בהתנדבות מתוך רצון להוסיף שמחה לחג, כולנו נשמח מאוד לפידבקים ולתמונות של החוברות המודפסות.

ואפילו הגענו עם החוברת לערוץ 7!

חוברת טריוויה סוכות
עיצוב: הדר הכט | צילום: יעל בלקין

דברים שכדאי לדעת על SEO, תוכן ואתרים

לעדכונים על מאמרים חדשים

קבלו טיפים ומאמרים לקידום האתר שלכם. אני מקפידה לשלוח מיילים בתדירות שאני הייתי רוצה לקבל: קצר, ורק כשיש לי משהו חשוב להגיד.

אפשר לדבר גם פה

עצמאים חדשים?

רוצים עוד - בחינם?

להורדת הצ’קליסט דברים שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים על האתר שלכם. 18 נקודות שיעזרו לכם להביא יותר טראפיק, לידים והמרות מהאתר ולהגיע לקהלים חדשים וממוקדים. צ’קליסט פרקטי ויעיל ממש כמו המאמר הזה.

ליאור שפירא בלוג
תמיד רציתם קדוש נוצרי משלכם? אף פעם לא הבנתם למה צריך את כל הקדושים האלה? סתם צריכים להעביר את הזמן? מחולל הקדושים הנוצריים הוא בדיוק מה שאתם צריכים בחיים.

קורס ניהול עוסק לעצמאים מתחילים

מה צריך כדי לפתוח עוסק; הדרכים החוקיות לשלם פחות מס; תמחור כמו מקצוענים; למקסם את רואה החשבון; ועוד