שיחת שדרוג אתר

איך להכניס עוד לידים מהאתר?

חצי שעה ממוקדת שתיתן לך כמה טיפים של מקדמי אתרים שישפרו לך את התנועה ואת ההמרות באתר - במתנה

מה נעשה בשיחה?

  • נגדיר את היעדים אליהם אתם רוצים להגיע עם האתר בהתאם לצרכים שלכם
  • נמנף את היתרונות שלכם וניישם אותם במקומות נוספים
  • נצא עם משימות פרקטיות ופשוטות ליישום כדי שתוכלו להתחיל לעבוד

השיחה יכולה לעזור לכם

מי אני ואיך אני יכולה לעזור לכם?

היי, נעים מאוד, אני ליאור שפירא.

אני מגיעה מהעולם של תוכן, כשבלמעלה מעשור האחרון אני כותבת בכל מני פלטפורמות, בין היתר מקור ראשון וב-TheMarker. שני הדברים שאני הכי אוהבת לכתוב עליהם הם עולם העבודה ואוכל, ואני משתדלת למצוא כמה שיותר הזדמנויות לכתוב עליהם.

בשנים האחרונות נוסף לתוכן גם העיסוק באתרים. בהתחלה בניית אתרים ואז שילוב של שני הדברים שאני אוהבת – אתרים ותוכן – לקידום אורגני של אתרים במנועי חיפוש (SEO).

אני לא עובדת קשה, אני עובדת חכם, ואני אוהבת ללמד אנשים לעבוד חכם יותר עם האתר שלהם. אני מתבאסת כשאנשים בונים אתר כי אמרו להם שצריך, הם הוציאו עליו אלפי שקלים והוא לא מביא להם תוצאות, וטוב לי כשאני מצליחה לעזור לאנשים לעבוד יותר טוב עם האתר שלהם. למדתי ששיחות קצרות וממוקדות עם תמצית מהידע שלי יכולות לתת כלים שישפרו כל אתר.

ליאור שפירא

שאלות נפוצות

כן, אבל אם כבר אתם פה – יש בעיה שהציקה לכם מספיק כדי שתחתרו לפתור אותה. לוקח דקה וחצי ללחוץ על הכפתור ולקבוע שיחה ואז עוד חצי שעה לדבר.

לא. אני מציעה שירותים בתשלום, בין היתר קידום אתרים, אבל אם אני אבטיח משהו אחד ואז אעשה משהו אחר – אני פוגעת באמינות שלי. לא חבל?

כן. בתור מקדמת אתרים אני יודעת להגיד שבעלי אתרים שמבינים אפילו קצת בקידום אתרים, מרגישים בטוחים יותר להתנהל מול מקדמי אתרים – תהליך שתורם הן לתיאום הציפיות הן לעבודה המשותפת.

במסגרת השיחה נעבור על מספר דברים שישפרו את התנועה וההמרות באתר שלכם באופן מיידי. לפני השיחה אני אעבור על האתר ואראה מה הרלוונטיים ביותר והפשוטים ביותר ליישום באתר שלכם, בשיחה אעבור עליהם איתכם.

ראשית, קידום אורגני תלוי בתחרות, ומשתנה בהתאם לפעולות שנעשו באתר ולתחרות בתחום הפעילות. שנית, חלק גדול מהקידום האורגני קשור לחווייה של הגולשים באתר שלכם: מהירות אתר, זמן שהייה, כמות עמודים בביקור, תכנים שעולים ועוד. יש דברים שדורשים מעט השקעה, והם מביאים תוצאות מהר מאוד.