הרצאה על הנסיכה דיאנה

וידאו של 40 דקות שמספר על הנסיכה דיאנה, דמות מפתח בהבנת בני משפחת המלוכה הבריטית והמיתוג של הכתר. דמותה והמורשת שלה שופכים אור על דברים שרלוונטיים גם היום

תוכן עניינים

הנסיכה דיאנה, אשתו הראשונה של הנסיך צ’ארלס ואמא של הנסיכים וויליאם והארי, היא דמות מפתח בהבנת משפחת ווינדזור, בית המלוכה הבריטי ובהבנת הכתר כפי שהוא היום. חייה, היחסים שלה עם הנסיך צ’ארלס והמורשת שהנסיכה דיאנה השאירה אחריה, שופכים אור על דברים שרלוונטיים גם היום, יותר מ-20 שנה אחרי פטירתה.


הסיפור של הנסיכה דיאנה מורכב משלושה סיפורים:

  • הסיפור שלה, ליידי דיאנה ספנסר;
  • הסיפור של הנסיך צ’ארלס;
  • הסיפור של הכתר;

ב-40 הדקות הקרובות ותוך כדי פרטים היסטוריים ופרשנויות על הסיפור של הנסיכה, נדבר על שלושת הסיפורים האלו; על העונה הרביעית של הכתר; על ציפיות של שנות ה-70 מהמלך לעתיד ומאשתו; על 1992 שהמלכה הגדירה כ-Annus Horribilis (שנה איומה) ועל כל הצרות שפקדו את הכתר באותה שנה; על הסיבה שבין הפרידה לגירושין של הנסיכה דיאנה והנסיך צ’ארלס הפרידו שלוש שנים; על גירושין בכנסייה האנגליקנית והטעות הנפוצה בנוגע להנרי השמיני; על היחסים של הנסיך צ’ארלס וקמילה פרקר-בולס שהתחילו בשנות השבעים; וכמובן – היחסים בין וויליאם להארי שמושפעים לא מעט מלקחים שונים שכל אחד מהם הפיק מהסיפור של אמא שלהם.

הסיפור של הנסיכה דיאנה

מה הקשר הנסיכה דיאנה לקידום אתרים בגוגל?

ההרצאה הזאת היא הצלחה לשלב את הכישורים המקצועיים שלי עם תחום שמעניין אותי ואני נהנית לדבר עליו:

  1. חלק גדול מהעבודה שלי הוא לייצר תוכן – לעצמי (באתר, במקור ראשון, בדהמרקר ועוד) וללקוחות. היכולת לקבץ מידע אמין ורלוונטי (ולנפות את מה שלא) ואז לעבד אותו לסיפור מעניין הוא חלק מהותי מהעבודה היומיומית שלי.
  2. אני חנונית של משפחת המלוכה. תרבות פופופרית היא דבר מרתק, והסיפור של משפחת המלוכה בכלל (ושל הנסיכה דיאנה בפרט) הוא שילוב של תרבות פופולרית, של אירועים שיכנסו לספרי ההיסטוריה ושל ניתוחים של מה משמעות האירועים האלו ואיך הם השפיעו על דברים שהתרחשו אחר כך.

אחרי שתי הרצאות מוצלחות ואחרי שסיימתי את העונה הרביעית של הכתר, אמרתי שאני אפרסם את ההרצאה בפעם האחרונה – בשני בערב. פרסמתי את ההרצאה בהתאם וכתבתי שמדובר בהרצאה האחרונה. שהדי במרומים שכשכתבתי את כל הדברים האלו – התכוונתי אליהם לגמרי. ואז יהודית מהדיגיטל של מקור ראשון הציעה לי הצעה שאי אפשר לסרב לה וההרצאה הזאת עברה בלייב גם בעמוד הפייסבוק של מקור ראשון! את ההרצאה הזאת הקלטתי, וזה מה שעומד מולכם עכשיו.

יהודית טל מקור ראשון
יהודית טל מהדיגיטל של מקור ראשון מציעה לי הצעה שאי אפשר לסרב לה

דברים שכדאי לדעת על SEO, תוכן ואתרים

לעדכונים על מאמרים חדשים

קבלו טיפים ומאמרים לקידום האתר שלכם. אני מקפידה לשלוח מיילים בתדירות שאני הייתי רוצה לקבל: קצר, ורק כשיש לי משהו חשוב להגיד.

אפשר לדבר גם פה

עצמאים חדשים?

רוצים עוד - בחינם?

להורדת הצ’קליסט דברים שאתם לא יודעים שאתם לא יודעים על האתר שלכם. 18 נקודות שיעזרו לכם להביא יותר טראפיק, לידים והמרות מהאתר ולהגיע לקהלים חדשים וממוקדים. צ’קליסט פרקטי ויעיל ממש כמו המאמר הזה.

ליאור שפירא בלוג
חוברת הטריוויה שאתם רואים כוללת 26 שאלונים שנועדו להפוך את חג הסוכות המוזר הזה ליותר שמח. אפשר להוריד אותה (למען הסר ספק: בחינם) בקישור.
תמיד רציתם קדוש נוצרי משלכם? אף פעם לא הבנתם למה צריך את כל הקדושים האלה? סתם צריכים להעביר את הזמן? מחולל הקדושים הנוצריים הוא בדיוק מה שאתם צריכים בחיים.

קורס ניהול עוסק לעצמאים מתחילים

מה צריך כדי לפתוח עוסק; הדרכים החוקיות לשלם פחות מס; תמחור כמו מקצוענים; למקסם את רואה החשבון; ועוד