חנונית עם תעודות

נעים מאוד, אני ליאור.

אני מקדמת אתרים קידום אורגני בגוגל (SEO), מומחית תוכן, משדרגת אתרים קיימים ולשעבר מורה ב”גרילה” – בית הספר לקוד ודיגיטל.

אחרי תואר ראשון באוניברסיטה העברית, הגעתי לעולם אתרי הוורדפרס, ששכלל הן את היכולות הטכניות שלי והן את החוש השיווקי. עם הניסיון שצברתי למדתי איך הופכים את הנכסים הדיגיטליים שלנו לעסק רווחי.

מגיל 16 אני כותבת תוכן תחת עורכים, והיום אני מיישמת את האהבה הזאת בשני מקומות עיקריים: טור ב-TheMarker, שבו אני כותבת על העולם של עצמאים, ומדור במקור ראשון, שבו אני חושפת את הקוראים למקצועות שהם לא הכירו. לפני המדור שלי, כתבתי במדור אחר בעיתון שנקרא קצרים.

לשמחתי, מצאתי את התחום שמשלב את שתי החוזקות שלי: SEO – קידום אורגני של אתרים בגוגל. בשילוב של עבודה טכנית ושיווקית על האתר, לצד יצירת תוכן איכותי, אני מסוגלת לקחת אתר שנבנה בכוונות טובות ולהפוך אותו למייצר סדרתי של כניסות, לידים ומכירות. אני מלווה אתרים מבניית אסטרטגיית התוכן ועד להגדלת התנועה.

רוב הלקוחות שלי הם עסקים קטנים. לצד האתרים שלהם, קידמתי גם אתרים מוכרים יותר כמו 

  • עושים היסטוריה
  • פסיכולוגיה עברית
  • סיון רהב מאיר

אני חושבת שכסף לא קונה שקט נפשי אבל יכול לעזור להגיע לשם. 
אני מאמינה גם שעסקים עושים עם אנשים, בלפתוח קרן השתלמות, ושבייגלה גדולים עם מלח הופכים את העולם למקום טוב יותר.

ליאור שפירא

למה להשאיר פרטים תהיה ההחלטה הכי טובה שלכם

כמה פשוט – ככה לא מסובך. עבודה איתי מביאה תוצאות לאתר שלכם: יותר טראפיק, יותר לידים, יותר מכירות.

אני עובדת חכם, ואני אוהבת ללמד אנשים לעבוד חכם יותר עם האתר שלהם או לעבוד חכם בעצמי. אני מתבאסת כשאנשים בונים אתר כי אמרו להם שצריך, הם הוציאו עליו אלפי שקלים והוא לא מביא להם תוצאות, וטוב לי כשאני מצליחה לעזור לאנשים לעבוד יותר טוב עם האתר שלהם.

קידום אורגני לוקח זמן. מספר המקומות בעמוד הראשון בגוגל מוגבל, וכל אתר בהכרח יגיע על חשבון אתר אחר. אתם יודעים את זה, המתחרים שלכם יודעים את זה.

משזה נאמר, אף אחד לא נשאר אצלי בכוח. יש הנחה להתחייבות לפרק זמן מראש, אבל זאת לא חובה. בחרתם לשנות אסטרטגיה? אתם לא בטוחים שקידום אורגני נכון לכם? משחררת אתכם באהבה ומאחלת לכם המון הצלחה.

הבלוג מוכיח שאני לא מאמינה בסודות מקצועיים. היום כל המידע נמצא באינטרנט. היתרון שלי הוא הנסיון.

חוץ מזה, כשלקוחות שלי שואלים אותי שאלה, הם לעולם לא ישמעו ממני שאני פה כדי לעבוד ולא כדי להסביר מה אני עושה. להיפך: אני מאמינה שככל שהספק והלקוח מבינים יותר אחת את השני, העבודה טובה יותר.