SEO

קידום אתרים בגוגל

למה לקדם אתרים אורגנית בגוגל?

רוב החיפושים בגוגל יובילו לכניסה לאתר. אין סיבה שזה לא יהיה האתר שלכם

אנחנו לא יכולים להסתדר בלי גוגל. אנחנו מחפשים בו פתרונות לבעיות שלנו, מוצרים, שירותים, תמונות וסרטונים (יוטיוב ששייכים לגוגל!). אנחנו מחפשים משלוחים מהמשתלה, שמלת מקסי שחורה או מתכון לקציצות, ומתכנסים לגוגל.

קידום אורגני בגוגל הוא מערכת יחסים.
אם קידום ממומן אמור להוביל לרכישה ואפשר למדוד כמה עלה לנו להביא מהמקפיין רכישות לאתר, קידום אורגני עובד אחרת: הוא עובד על בניית מערכת יחסים עם הלקוחות. אם אתם לא מספקים משהו שצריך בדחיפות, רוב הלקוחות לא יקנו בפעם הראשונה שהם יבקרו באתר שלכם וכנראה שגם לא בפעם השניה. אבל מה לגבי הפעם השלישית? והרביעית?

6 סיבות לקדם אורגנית בגוגל

  1. קידום אורגני הוא מה שעוזר לכם להיות הפתרון שאנשים מחפשים בגוגל, גם באמצעות דברים שעשיתם לפני חצי שנה, שנה, שנתיים ויותר – ועדיין ממשיכים להביא לכם טראפיק, לידים והמרות.
  2. המתחרים שלכם עושים את זה. יש מספיק שפע לכולם, אבל מספר מוגבל של תוצאות בעמוד הראשון בגוגל, ורק תוצאה ראשונה אחת. אם המתחרים שלכם מקדמים את עצמם אורגנית, כדי להתחרות בהם או לשמור את היתרון התחרותי שלכם אתם צריכים ליישר קו. אם המתחרים שלכם לא מקדמים את עצמם אורגנית, תנו לעצמכם יתרון בתחום. הם יתחילו לקדם את עצמם בקרוב מאוד.
  3. גוגל הוא מקור התנועה הגדול בעולם לאתרים, וחיי המדף של המידע שמאונדקס בו ארוכים יותר מחיי המדף של תכנים בכל רשת חברתית.
  4. הלידים שמגיעים אליכם בעקבות חיפושים בגוגל הם לידים ממוקדים שהגיעו כי אתם עונים על צורך שהם הציפו.
  5. גם אם אתם מקדמים באופן ממומן, אתם צריכים יותר מצינור חמצן אחד.
  6. בניתם אתר. למה שהוא ישב לבד בחושך?

פנו אליי לפרטים נוספים-

שאלות נפוצות

למה או או אם אפשר גם וגם; קידום ממומן טוב למכירות מיידיות, אבל כשמפסיקים לשלם – מפסיקים הלידים. קידום אורגני מייצר לידים לאורך זמן, ואין כמו לקבל ליד או מכירה ממשהו שעשית לפני שנה וכבר שכחת ממנו.

המחיר משתנה בהתאם למידת התחרותיות של התחום: מי המתחרים, מה הם עושים ועוד. ברוב התחומים המחיר יהיה 2,000-4,000 ש”ח לחודש.

תהליך קידום אורגני לוקח כמה חודשים: ארבעה חודשים עד שנה בדרך כלל, תלוי במידת התחרותיות בתחום שלכם, פרמטרים שתלוים באתר כמו ותק הדומיין ואופטימיזציה שנעשתה בו בעבר.

להגדיל את כמות הכניסות באמצעות חיפוש בגוגל, וכשמגיעים לאתר – להגדיל את כמות ההמרות.

קידום אורגני בנוי ממאמרים חדשים שעולים תדיר לאתר, קישורים שיפנו לאתר כדי לחזק את המעמד שלו האמיתי ועבודה שנעשית על האתר עצמו. העבודה איתי כוללת את שלושתם, עם זמינות מלאה לכל שאלה ועם דוחות ביצועים אחת לחודש.

לקבל יותר המרות מהאתר

קידום אתר אורגני מגיע לצד חוויית משתמש (UX).
טוב ויפה לנתב טראפיק מבחוץ, אבל משאנשים נכנסו – בואו נמקסם. שהדבר שאתם רוצים שהם יעשו – יהיה הכי פשוט עבורם בעולם. בין אם אתם רוצים שהם יכנסו לעמוד מסוים, ירשמו אליכם לניוזלטר, יקנו מוצר ספציפי או יקנו את מוצר הדגל.
הדבר הזה נקרא שיפור יחס המרה (CRO), וגם זה חלק חשוב מעבודת קידום האתר בגוגל.

מה אתם מקבלים כשאתם מקדמים איתי אתר?

מחקר מילות מפתח

מילות מפתח הם ביטויי חיפוש שיכולים שיזרימו אליכם טראפיק מגוגל. נבין מה אנשים מחפשים כבר עכשיו בגוגל ויכול להוביל אליכם. מחקר מילות המפתח עוזר למקד את פעולות הקידום שנעשה.

 

בניית אסטרטגיה

עבודה על אתר לוקחת מספר חודשים. נבין מה קודם למה: מאיפה מגיע הטראפיק ועל אילו עמודים עובדים קודם, מתי עוסקים בקישורים, מה אפשר לעשות באתר ומחוץ לו כדי להתחיל להביא תוצאות בזמן הקצר ביותר האפשרי,

אופטימיזציה

נבצע אופטימיזציה לאתר שלכם: חלקים מהאתר שלכם שיהיו קריאים יותר בעיני גוגל, נקשר בין עמודים לשיפור חוויית המשתמש, נאיץ את מהירות האתר, נוסיף תכנים ועוד. האופטימיזציה תיעשה בעמודים קיימים ועמודים שניצור יחד.

תוכן

שתי הדרכים להתקדם בגוגל הן תוכן וקישורים. נדאג לכם לתכנים חדשים לאתר שישפרו את החוזק שלו, יהפכו אותו למעניין יותר ויעזרו לכם להתברג גבוה יותר בגוגל.

קישורים

קישורים הן כמו המלצות מגורמים חיצוניים שאומרות שהאתר שלכם טוב. נדאג לקישורים לאתר שלכם מאתרים רלוונטיים, איכותיים ואמינים שיקדמו את האתר שלכם בצורה הטובה ביותר.

דוחות

אתם צריכים לקבל שיקוף של כל העבודה שנעשתה. אחת לחודש תקבלו דוח על הדברים שנעשו בחודש הקודם: המאמרים, הקישורים, העמודים, המיקומים ועוד.

 

השאירו פרטים- ואצור איתכם קשר